اشک وافتخار تاسف بانوان فوتبالیست ایران در اردن


تیم ملی بانوان کشورمان که قرار بود  به مصاف تیم ملی اردن برود،به دلیل پاره ای از مشکلات ، رقابت با این با این تیم عربی باز ماند.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی کشورمان که خود را برای حضور در دور دوم رقابتهای مقدماتی المپیک لندن آماده کرد بود، قرار بود  ساعت 19:00 به مصاف تیم ملی اردن برود که به دلیل اجازه ندادن مسئول برگزاری مسابقات از کشور بحرین به جهت استفاده بانوان ایرانی از پوشش اسلامی، این بازی برگزار نشد. گفتنی است،پیش از این ملی پوشان کشورمان در دور اول رقابتهای مقدماتی المپیک لندن با پوشش کامل اسلامی به رقابت با حریفان خود پرداخته بودند . بازیکنان تیم ملی پس از حضور در زمین مسابقه و خواندن سرود جمهوری اسلامی ایران و زدن دور افتخار در استادیوم و در نهایت سجده کردن بر پرچم مقدس کشورمان،زمین مسابقه را با چشمانی اشک آلود ترک کرده و بازیکنان اردنی به همراه تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور داشتند به تشویق تیم ملی ایران پرداختند. این بازی قرار بود در ورزشگاه 75 هزار نفری ورزشگاه امان اردن به مصاف حریفان خود برود

 نمیدونم چی میشه گفت   
یا مقصر کیست جواب 3ماه تمرین زحمت این تیم و کادر فنی  چه کسی باید بده چه کسی باید حق این گروه بگیره واقعا تنها راهش اینه ما با یه نامه اعتراض همه چی تموم کنیم.هر چند بانوان ملی پوشان با غیرت ایران همه حرفشان را با  انجام سجده بر پرچم  و دور افتخار زدن  به گوش  همه رسانند کاش مسولین کمی شهامت و جسارت را چاشنی کارشون  میکردنند تا بار دیگر برای قهرمانی دور افتخار بزنیم..هرچند ملی پوشان با حجاب ایرانی جام ابرو حیثیت ایمان را بالا سر بردند.

تنبل*
عکس :مهدی توتونچی

/ 0 نظر / 8 بازدید